Link Bilgisayar

Link Depo Yönetimi Ürünü ile Tanışın!

Depo yönetiminde fark yaratmak ve iş süreçlerinizi optimize etmek için hemen bizimle iletişime geçin. Link Depo Yönetimi Ürünü ile geleceğin depo yönetim sistemine adım atın!

Ürün Özellikleri:

Depo Yönetim Çözümleri, depo yönetimindeki verimliliği arttırmak, hataları minimize etmek ve operasyonları daha etkin bir şekilde yönetmek için tasarlanmıştır. Sahada faaliyet gösteren firmalarda, sahadan toplanan verinin anlık olarak sisteme aktarılması, işlenmesi, sonuçlarına göre aksiyon planlarının oluşturulması ve raporlanması büyük önem taşımaktadır. Link olarak Depo Yönetim Çözümleri ile, firmaların ihtiyaçlarına teknolojik, esnek, kolay entegre olabilen ve kullanımı basit mobil çözümler sunmaktadır. Ürünlerin depoya girişinden, depolar arası transferine ve depodan çıkışına kadar geçen süreç içerisinde yer alan işlemleri kolay, hızlı ve hatasız yapılmasını sağlayan Link Depo Yönetim Çözümlerimiz, aynı zamanda depolarda var olan ürünlerin , sayım işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Bu çözümler, depodaki manuel işlemleri ortadan kaldırarak insan  hatalarından kaynaklanan zaman ve maddi kayıpları minimum seviyeye indirmeyi hedefler. Ayrıca, depo sayım işlemlerinde seri okutma ya da adetle birlikte okuma opsiyonları da sunar. Sayım işlemi sırasında isteğe bağlı olarak ürünleri, tek tek okuyan veya toplayarak okuyan Depo Yönetim Çözümleri, barkod bilgilerinin manuel girilmesine izin verdiği gibi farklı sektörlerde kullanılan ağırlıklı ürün barkodlarını, fiyatlı ürün barkodlarını seri numarası barkodlarını okuyarak , her sektöre çözüm üretebilmektedir. Esnek yapısı sayesinde şirket süreçlerinin, gerektirdiği kuralları uygulamasını kolaylaştırmaktadır.

Daha esnek bir yapıya ihtiyaç var ise, barkodun oluşma mantığını kontrol ederek, okutulan barkodlar üzerinde kontroller yapabilir veya herhangi bir kontrol yapmadan okutulması sağlanabilmektedir.

Sağladığı Faydalar:

  1. Hızlı ve Hatasız Depo/Stok Sayımı: manuel olarak yapılan sayımlara göre çok daha hızlı ve hatasız bir şekilde depo ve stok sayımı yapılmasını sağlar.
  2. Anlık Stok Takibi: Stokların anlık olarak takip edilmesini sağlayarak, stok seviyelerinin kontrol altında tutulmasına ve gereksiz stok maliyetlerinden kaçınılmasına yardımcı olur.
  3. Hızlı İletişim: Satış elemanı, merkez ve müşteri arasında hızlı ve etkili iletişim sağlayarak, müşterilere verilen hizmetin zamanında ve kaliteli olmasına katkı sağlar.
  4. Hata Önleme: Depoya giren ve çıkan ürünlerde hata oluşmasını engelleyerek, işletmenin verimliliğini ve müşteri memnuniyeti sağlar.
  5. Yatırımın Hızlı Geri Dönüşü: İlk yatırım maliyetini kısa sürede geri kazandırarak, işletmenin maliyetlerini düşürüp ve karlılığını artırmayı hedefler.
  6. Entegrasyon Kolaylığı: Ticari ve kurumsal kaynak planlama paketleri ile entegrasyonu sayesinde, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayıp ,işletmenin verimliliğini arttırır.
Scroll to Top